Sistem fotovoltaic 10 kW Invertor DEYE Hibrid 10kW 48v 2xMPPT SUN-10K-SG04LP3-EU, Acumulator LiFePo4 9.6kWh, trifazat, prindere pentru acoperis tigla metalica
17 Persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
Greutate150 kg
Documente produs
Livrare
Retur
Modalități de plată
Descriere
Continut pachet
Panouri
24 x Panou fotovoltaic tip N 460 W Canadian Solar TOPHiKu6, CS6.1-54TD-460W, monocristalin, half-cut, rama neagra, eficienta 22.5%
Sisteme de fixare
26 x Sina din aluminiu anodizat Zonetec ZS-01-2220, pentru montajul panourilor fotovoltaice, lungime 2.220 mm
25 x Element interior de prelungire Zonetec ZS-02 pentru sina din aluminiu ZS-01-2220, 150 mm
8 x Clema de capat Zonetec ZS-06-30/40 pentru panouri fotovoltaice cu grosime 30-40 mm
44 x Clema de camp Zonetec ZS-05-30/40 pentru panouri fotovoltaice cu grosime 30-40 mm
24 x Clema Zonetec ZS-49-K-4 pentru fixarea cablului solar pe sina din aluminiu ZS-01-2220
Cabluri&conectori
1 x Rola cablu panouri solare Top Cable 5601006.NR100,H1Z2Z2-K, 1500V, CABLU SOLAR, MANTA NEAGRA, 1×6, R100, rola 100 ml
1 x Rola cablu panouri solare Top Cable 5601004.RR100,H1Z2Z2-K, 1500V, CABLU SOLAR, MANTA ROSIE, 1×6, R100, rola 100 ml
4 x Cupla rapida Staubli PV-KBT4/6II-UR, MC 4, mama
4 x Cupla rapida Staubli PV-KST4/6II-UR, MC 4, tata
Invertor
Invertor DEYE Hibrid 10kW 48v 2xMPPT SUN-10K-SG04LP3-EU
Acumulator fotovoltaice LiFePo4 9.6kWh VT-48200B, Vestwoods
Date
Capacitate stocare: 9.6 kWh
Curent incarcare/descarcare: 100A@25 °C
Curent incarcare/descarcare maxim: 100A@25 °C
Tensiune maxima incarcare: 54 V
Tensiune minima descarcare: 40.5 V
Tensiune nominala: 48V
Detalii Corp
Panou frontal: LCD
Tip baterie: LiFePO4
Culoare corp: Negru
Functionalitati
Capacitate descarcare: 80%
Cicluri incarcare: >6000
Temperatura descarcare: – 20°+60°C
Temperatura Incarcare: 0°+60°C
Clasificare IP: IP20
Dimensiuni
Dimensiuni: 445*244*500mm
Date despre produs
Bucati per pachet: 1
Greutate: 81 Kg
Certificari si standarde
Certificate: CE EMC RoHS
Recenzii
0 recenzii
0
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Sistem fotovoltaic 10 kW Invertor DEYE Hibrid 10kW 48v 2xMPPT SUN-10K-SG04LP3-EU, Acumulator LiFePo4 9.6kWh, trifazat, prindere pentru acoperis tigla metalica”